Dlaczego warto ze mną współpracować?


Przez 17 lat pracy zdobyłam duże doświadczenie, nigdy nie stałam i nie zamierzam stać w miejscu. Chętnie i szybko uczę się nowych rzeczy, poznaję nowe techniki i narzędzia, które wykorzystuję w pracy.

Wspólnie Z Klientem, precyzyjnie formułuję cel współpracy, aby wiedzieć do czego mają doprowadzić działania brandingowe. Uwielbiam wyzwania, żadna branża nie jest „trudna”.

Moja praca jest moją pasją. Z zaangażowaniem buduję marki dla ciekawych, wartościowych ludzi i firm i staram się skutecznie pokazać je światu.

Podejmuję się tylko tych zadań, które potrafię wykonać. Wywiązuję się z podjętych zobowiązań. Jeżeli widzę taką potrzebę, podpowiadam jakich innych specjalistów warto włączyć do projektu.

Współpracuję z zespołem sprawdzonych ekspertów, którzy wspierają proces budowania marki ( fotograf, stylistka, grafik, webmaster, specjalista social media, itp. )

Dbam o dobrą atmosferę pracy. Wspólnie z Klientem uzgadniamy zasady współpracy, których będziemy przestrzegać.

Pobierz EBOOK

about me

EBOOK

Chcesz dowiedzieć się jak budować swoją markę na Facebooku? Pobierz ebooka i poznaj 5 sposobów komunikacji marki.Newsletter

Pozwól informować Cię o nowościach i wydarzeniach. Zapisz się na newsletter.Kontakt

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien/pewna, czy ta oferta jest dla Ciebie, napisz do mnie lub zadzwoń i umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.