KILKA SŁÓW O MNIE

about me

Izabela Wołyniec-Sobczak

Jestem ekspertem personal brandingu, coachem kariery, rekruterem&headhunterem, trenerem umiejętności miękkich.

Moją misją jest wspierać kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po pracę swoich marzeń. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Pomagam Klientkom zaplanować ścieżkę kariery, przygotować plan zmiany zawodowej, znaleźć nową pracęUczę jak poruszać się po wymagającym rynku pracy, jak dotrzeć do ofert, które nie pojawiają się na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę, jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej oraz jak budować swoją markę osobistą, aby być cenionym i poszukiwanym przez pracodawców specjalistą. Uczę specjalistów, ekspertów, freelancerów, menadżerów a także właścicieli firm, rozwijać ich kariery zawodowe i biznesy, na bazie silnej marki. 

Prowadzę projekty z klientami indywidualnymi, pracując nad ich rozwojem zawodowym. Oferuję również szkolenia otwarte dla wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoją karierą zawodową, chcą zdobyć nową, satysfakcjonującą pracę, chcą wyznaczyć nową ścieżkę kariery. 

Przychodzą do mnie osoby, które są świetnymi specjalistami i ekspertami w swojej branży, ale nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak wykorzystać swoje talenty i wiedzę aby zdobyć pracę marzeń, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje usługi. Uczę tego, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w marketingu i komunikacji oraz w rekrutacji, dokładnie wiem jak to zrobić.  

Współpracuję także z firmami, prowadząc projekty rekrutacyjne przy współpracy w zespołem ekspertów marki @SalesConnector, których celem jest "wyłowienie" z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy. Znając współczesny rynek, wiem, że pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników jest coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka.  

Bazując na 19-letnim doświadczeniu, w swojej pracy wykorzystuję praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi rekrutacyjnych, coachingu, marketingu, komunikacji, psychologii społecznej, NLP, metody design thinking oraz storytellingu. Korzystam z metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.

Jestem praktykiem biznesu, menadżerem, doradcą, współzałożycielem kilku spółek. Występuję jako prelegentka na konferencjach, piszę artykuły publikowane m.in. w Marketer Plus, Sukces Pisany Szminką, Świat Elit, Inn Poland, Marketing i biznes, Mam Startup. Lista wybranych publikacji tu. Jestem laureatką Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2015.

Założyłam i prowadzę z sukcesem projekt www.SukcesNaObcasach.com którego celem jest uczenie i rozwijanie przedsiębiorczych kobiet oraz wspieranie w biznesie.

Mój najnowszy projekt to www. PersonalBrandingAcademy.pl– 5-cio miesięczny program, dzięki któremu każdy może nauczyć się i samodzielnie zbudować swoją markę osobistą.

Więcej informacji i referencji na profilu LinkedIn - Sprawdź


MOJA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE


19 lat pracy w zarządzaniu, rekrutacji, marketingu i komunikacji firm polskich i międzynarodowych korporacji

W tym 10 lat na stanowiskach menadżerskich

3 dyplomy uczelni wyższych z zarządzania i marketingu, PR, innowacyjnego e-marketingu

… oraz nieustannie kontynuowana edukacja podczas szkoleń z zakresu brandingu, komunikacji, marketingu, reputacji, relacji,  negocjacji, NLP, sprzedaży, storytellingu, coachingu, wystąpień publicznych.


Dlaczego warto ze mną współpracować?


Przez 19 lat pracy zdobyłam duże doświadczenie, nigdy nie stałam i nie zamierzam stać w miejscu. Chętnie i szybko uczę się nowych rzeczy, poznaję nowe techniki i narzędzia, które wykorzystuję w pracy.

Wspólnie z Klientem, precyzyjnie formułuję cel współpracy, aby wiedzieć do czego mają doprowadzić działania. Uwielbiam wyzwania, żadna branża nie jest „trudna”.

Moja praca jest moją pasją. Z zaangażowaniem buduję marki dla ciekawych, wartościowych ludzi i firm i staram się skutecznie pokazać je światu.

Podejmuję się tylko tych zadań, które potrafię wykonać. Wywiązuję się z podjętych zobowiązań. Jeżeli widzę taką potrzebę, podpowiadam jakich innych specjalistów warto włączyć do projektu.

Współpracuję z zespołem sprawdzonych ekspertów, którzy wspierają proces budowania marki ( fotograf, stylistka, grafik, webmaster, specjalista social media, itp. )

Dbam o dobrą atmosferę pracy. Wspólnie z Klientem uzgadniamy zasady współpracy, których będziemy przestrzegać.


Mówią o mnie

Zobacz moje referencje!


Newsletter

Pozwól informować Cię o nowościach i wydarzeniach. Zapisz się na newsletter.Kontakt

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien/pewna, czy ta oferta jest dla Ciebie, napisz do mnie lub zadzwoń i umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.