Personal branding / Marka osobista

Masz w swoich rękach największy atut – samego siebie. Gdy do tego dołożysz  silną, świadomie zbudowaną markę osobistą, wyróżnisz się z tłumu i odniesiesz sukces. Posiadając silną markę, nie musisz sprzedawać, bo to inni chcą kupować od Ciebie.

"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego." Brian Tracy

Dlaczego warto zbudować markę osobistą?

Każdy z nas jest marką - nie wszyscy o tym jednak wiemy, a tym samym, nie zarządzamy nią w świadomy sposób.

Silna marka osobista (personal brand) daje przewagę w działaniach marketingowych i sprzedażowych w długim okresie i ma dzisiaj wymierną wartość rynkową.

Jeśli chcesz na bazie własnego potencjału zbudować solidną i rozpoznawalną na rynku markę, chcesz odnieść sukces zawodowy i osobisty, postaw na siebie i renomę własnego nazwiska. Szkoda czasu na eksperymenty i szukanie idealnych partnerów lub bezpiecznej przystani w postaci znanych marek.

Posiadając silną, świadomie zbudowaną markę osobistą wyróżnisz się z tłumu i odniesiesz sukces.

Gdy dysponujesz własną marką, pracujesz na swój rachunek. Możesz kierować swoją karierą zawodową i pracować na odpowiednim dla Ciebie stanowisku. Masz także możliwość, aby się wyróżnić i stać sławnym, dzięki swojej marce osobistej. 

Proces budowania marki osobistej to podróż pozwalająca odkryć swoje mocne strony,  prawdziwe wartości i przekonania , tak żeby pracowały na naszą korzyść w organizacji, w firmie i w życiu. Gdy masz własną, silną markę, nie musisz sprzedawać, bo to inni chcą kupować od Ciebie!

Zbudowanie silnej marki osobistej jest obecnie niezbędne do efektywnego rozwijania kariery zawodowej, czy rozwijania firmy. Wyróżniająca się marka osobista, pozwala zaistnieć na konkurencyjnym rynku pełnym specjalistów.  Klienci nie współpracują z firmami, współpracują z konkretnymi osobami, z imienia i nazwiska. Rynek jest pełen specjalistów –konsultantów, trenerów, coachów, psychologów, grafików, webmasterów, księgowych, tłumaczy, blogerów, copywriterów, specjalistów z różnych dziedzin.

A jak się wyróżnić przy tak dużej konkurencji? Wyrobić sobie markę!

Dla kogo potrzebna jest silna marka osobista?

Branding personalny przydatny jest w przede wszystkim osobom, które mają coś istotnego do przekazania w swoich dziedzinach, tj.:

specjaliści / eksperci

przedstawiciele wolnych zawodów

biznesmeni

managerowie

liderzy organizacji

artyści

pisarze

dziennikarze

politycy

Ta oferta jest dla Ciebie, jeśli...

jesteś zainteresowany/a zbudowaniem marki osobistej, gotowy/a do bardziej świadomego zarządzania sobą, relacjami i efektywnego komunikowania siebie w globalnym i multimedialnym świecie

prowadzisz swój biznes i nie bardzo wiesz, co zrobić, aby Klienci wybierali właśnie Twoje usługi, produkty

planujesz założyć własny biznes i nie wiesz od czego zacząć, aby odnieść sukces

chcesz zmienić pracę, ale nie wiesz jak się wyróżnić w tym stosie CV które na pewno leży na biurku rekrutera z firmy Twoich marzeń, która właśnie szuka pracownika takiego jak Ty

stoisz w obliczu zawodowych zmian i decyzji

poszukujesz nowych nowych kierunków rozwoju w życiu zawodowym czy prywatnym

zaczynasz pracę i chcesz już od początku świadomie kierować swoją karierą zawodową

INTERESUJE CIĘ ZAPEWNE JAKI JEST KOSZT TEJ USŁUGI?  SILNA MARKA OSOBISTA JEST BEZCENNA! A TAK NA POWAŻNIE ZAPYTAJ O OFERTĘ, PRZEANALIZUJĘ TWOJĄ SYTUACJĘ I PRZEŚLĘ CI KONKRETNĄ WYCENĘ.
PAMIĘTAJ, ŻE SILNA MARKA OSOBISTA JEST BEZCENNA W DZISIEJSZYM KONKURENCYJNYM, GLOBALNYM I MULTIMEDIALNYM ŚWIECIE I TWOJE ŻYCIE ZAWODOWE W PRZYSZŁOŚCI ZALEŻY OD TEGO CZY ZACZNIESZ JĄ BUDOWAĆ JUŻ DZIŚ!

Pomogę odkryć potencjał Twojej marki.

Pokażę, jak budować spójny wizerunek marki.

Nauczę jak komunikować markę.

Zapraszam do współpracy

Zapytaj o ofertę

Pobierz EBOOK

about me

EBOOK

Chcesz dowiedzieć się jak budować swoją markę na Facebooku? Pobierz ebooka i poznaj 5 sposobów komunikacji marki.



Newsletter

Pozwól informować Cię o nowościach i wydarzeniach. Zapisz się na newsletter.



Kontakt

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien/pewna, czy ta oferta jest dla Ciebie, napisz do mnie lub zadzwoń i umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.