Kilka słów o mnie

about me

Izabela Wołyniec-Sobczak

Jestem trenerem, strategiem, doradcą, ekspertem personal brandingu i profesjonalnej rekrutacji. 

Pomagam specjalistom, ekspertom, freelancerom, menadżerom i właścicielom firm, rozwijać ich biznesy, na bazie silnej marki. Silna marka jest własnym i niepowtarzalnym kanałem marketingowym, dzięki któremu buduje się grono wiernych klientów. 

Prowadzę projekty z klientami indywidualnymi, pracując nad ich markami osobistymi. Uczę ich, jak na bazie własnego potencjału, zbudować markę osobistą, dzięki której będą mogli skutecznie kierować karierą zawodową, własnym biznesem i świadomie funkcjonować we współczesnym, konkurencyjnym świecie. Oferuję również szkolenia otwarte, dla tych, którzy chcą samodzielnie budować markę i korzystać z najskuteczniejszych narzędzi komunikacji.

Przychodzą do mnie osoby, które są świetnymi specjalistami i ekspertami w swojej branży, ale nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak obrócić swoje talenty i wiedzę w pieniądze, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje usługi i produkty. Uczę tego, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w marketingu i komunikacji, dokładnie wiem jak to zrobić.  Robię to bo odkryłam jak wielu ciekawych i wartościowych ludzi jest dookoła nas i chcę, aby świat ich poznał i mógł czerpać z ich wiedzy i doświadczenia i zmieniać swoje życie na lepsze.

Współpracuję także z firmami, prowadząc szkolenia dla pracowników z zakresu personal brandingu. 

Drugą dziedziną związaną z personal brandingiem jest rekrutacja silnych marek osobistych. Prowadzę projekty rekrutacyjne dla firm z ramienia marki @SalesConnector, których celem jest "wyłowienie" z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy. Znając współczesny rynek, wiem, że pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników jest coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka.  

Bazując na 18-letnim doświadczeniu, w swojej pracy wykorzystuję praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi brandingu, marketingu, komunikacji, psychologii społecznej, metody design thinking oraz storytellingu. Korzystam z metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.

Jestem praktykiem biznesu, menadżerem, doradcą, współzałożycielem kilku spółek. Występuję jako prelegentka na konferencjach, piszę artykuły publikowane m.in. w Marketer Plus, Sukces Pisany Szminką, Świat Elit, Inn Poland, Marketing i biznes, Mam Startup. Lista wybranych publikacji tu. Jestem laureatką Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2015.

Założyłam i prowadzę z sukcesem projekt wspomagający rozwój kobiet w biznesie www.SukcesNaObcasach.com 

Mój najnowszy projekt to cykl szkoleń z zakresu budowania marki osobistej  www. PersonalBrandingAcademy.pl 

Więcej informacji i referencji na profilu LinkedIn - Sprawdź


Moja wiedza i doświadczenie18 lat pracy w marketingu i komunikacji firm polskich i międzynarodowych korporacji


W tym 9 lat na stanowiskach menadżerskich


3 dyplomy uczelni wyższych z zarządzania i marketingu, PR, innowacyjnego e-marketingu


… oraz nieustannie kontynuowana edukacja podczas szkoleń z zakresu brandingu, komunikacji, rekrutacji, marketingu, reputacji, relacji,  negocjacji, NLP, sprzedaży, storytellingu, coachingu, design thinking, wystąpień publicznych.Mówią o mnie

Zobacz moje referencje!


Pobierz EBOOK

about me

EBOOK

Chcesz dowiedzieć się jak budować swoją markę na Facebooku? Pobierz ebooka i poznaj 5 sposobów komunikacji marki.Newsletter

Pozwól informować Cię o nowościach i wydarzeniach. Zapisz się na newsletter.Kontakt

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien/pewna, czy ta oferta jest dla Ciebie, napisz do mnie lub zadzwoń i umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.