Skuteczna rekrutacja

 „Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają.  Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…” Vince Lombardi

Pozyskanie pracowników staje się coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka. Jak pozyskać i utrzymać wartościowych pracowników na trudnym „rynku pracownika"?

Prowadzę projekty rekrutacyjne dla firm, których celem jest „wyłowienie” z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż takie osoby właśnie stanowią o rozwoju i sukcesie. Wierzę, że w czasach biznesu H2H ( Human to Human ) silna marka osobista i relacje to podstawa rozwoju biznesu.

Projekty rekrutacyjne prowadzę z zespołem ekspertów firmy SalesConnector. Nasi klienci to dobrze zarządzane firmy, które wciąż szukają nowych sposobów na podniesienie skuteczności w zatrudnieniu i wdrożeniu takich handlowców i menadżerów, którzy przyniosą pieniądze i przyczynią się do rozwoju firmy.

Co zyska Twoja firma dzięki WŁAŚCIWYM PRACOWNIKOM?

zwiększy konkurencyjność dzięki stabilnym i zaangażowanym pracownikom

zostanie zauważona przez Klientów

zacznie cieszyć się zaufaniem

wzrośnie lojalność Klientów

zdobędzie przewagę konkurencyjną

wszystko powyższe przełoży się na sprzedaż

Współpracuję z firmami, które mierzą się z konkretnymi wyzwaniami w sprzedaży i brakuje im metod, którymi mogliby coś zmienić. Często są to firmy, które mają świetne produkty, usługi, ale do tej pory nie pomyślały o świadomym zarządzaniu pracownikami. Każdy projekt rekrutacyjny nastawiony jest na konkretne cele i efekty, jakie firma chce osiągnąć w określonym czasie. 

Zapraszam do współpracy

Zapytaj o ofertę

Pobierz EBOOK

about me

EBOOK

Chcesz dowiedzieć się jak budować swoją markę na Facebooku? Pobierz ebooka i poznaj 5 sposobów komunikacji marki.Newsletter

Pozwól informować Cię o nowościach i wydarzeniach. Zapisz się na newsletter.Kontakt

Jeżeli nie jesteś jeszcze pewien/pewna, czy ta oferta jest dla Ciebie, napisz do mnie lub zadzwoń i umówimy się na niezobowiązującą rozmowę.