Wyjątkowa szansa!

Dostępna tylko przez 15 minut!

Oferta dostępna jeszcze tylko przez:

To jedyna opcja na zakup szkoleń, których nie ma w moim sklepie!

W pakiecie znajdziesz:

1. Webinar "Rozmawiaj o wynagrodzeniu z pewnością siebie i bez stresu"

Nagranie ponad 1,5 godzinnego webinaru z dnia 27 stycznia 2021. Jeśli masz już dość niepewności, co odpowiedzieć na pytanie: „Jakie są Pani oczekiwania finansowe”, nie wiesz, jaką kwotę podać i paraliżuje Cię stres - koniecznie oglądnij. Dowiesz się, jak się wycenić, aby zdecydować, o jakiej kwocie chcesz rozmawiać.Podam Ci konkretny przykład odpowiedzi na pytanie o oczekiwania finansowe – możesz z niego skorzystać lub potraktować jako inspirację dla Twojej odpowiedzi! Poznasz bardzo dobre miejsca z raportami płacowymi, w których sprawdzisz aktualne dane o wynagrodzeniach i dowiesz się, jakie są zarobki na takim stanowisku jak Twoje.

2. Szkolenie "Gdy rekruter szuka Ciebie – marka osobista kandydata"

Szkolenie jak budować markę osobistą kandydata i dać się znaleźć rekruterom &headhunterom. Szkolenie odbyło się 8 lutego 2021.

3. Szkolenie "3 skuteczne strategie szukania pracy"Ukryty rynek pracy, czyli jak 70% ofert ucieka Ci sprzed nosa!

Szukając pracy jedynie poprzez odpowiadanie na ogłoszenia, pozbawiasz się dostępu do ukrytego rynku pracy, na którym rekruterzy być może szukają właśnie Ciebie. Poznasz 3 skuteczne strategie szukania pracy, które w zasadzie możesz zastosować od zaraz. Nagranie zawiera informacje o LinkedIn i o optymalizacji profilu, aby był atrakcyjny dla rekruterów i wyszukiwarki. Nagranie jest uzupełnieniem wiedzy do szkolenia "Gdy rekruter szuka Ciebie – marka osobista kandydata"jeśli nie mogłaś być na żywo i skorzystać z tej wiedzy, teraz masz szansę na dostęp do nagrań Konkretna wiedza, która pomoże Ci korzystać z ukrytego rynku pracy, pokazać się headhunterom i dać się znaleźć korzystać z ofert, które nie są publikowane na portalach typu pracuj.pl wynegocjować dobre wynagrodzenie.

Nie zastanawiaj się dłużej. 11zł za każde z merytorycznych szkoleń, które pomogą Ci zdobyć pracę!

Oferta dostępna jeszcze tylko przez:

Przez ostatnich 7 lat pomogłam znaleźć satysfakcjonującą pracę ponad 250 kobietom indywidualnie, ponad 1000 z pomocą programów online oraz wielu więcej za pomocą szkoleń na żywo. 

Moja praktyczna wiedza i wieloletnie doświadczenie pomogły dobrze się przygotować, uwierzyć w siebie i stać się atrakcyjnymi kandydatkami, które znalazły nową pracę. Teraz rozwijają się zawodowo i zarabiają lepsze pieniądze. 

Oferta dostępna jeszcze tylko przez:

Cześć! Z tej strony Izabela Wołyniec- Sobczak

Jestem trenerem umiejętności miękkich, trenerem kreatywnego narzędzia coachingowego Points of You® oraz konsultantem metodologii diagnozowania talentów Extended DISC.

extended-disc-logo1

Moją misją jest wspierać kobiety, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po nową, lepszą pracę. Nawet jeśli nie do końca w siebie wierzą, a rynek pracy jest trudny.

Może miałaś okazję mnie już poznać podczas bezpłatnych webinarów, które prowadziłam regularnie w ciągu ostatnich dwóch lat, może znasz mnie z Facebooka lub YouTube, bo tam też dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Może znasz mnie z artykułów na portalach i wywiadów dla: Onet, Pracuj.pl, Mamo pracuj, HR Polska, Personel Plus, Marketer +, Chilli Zet.

Może znasz mnie z działań fundacji Sukces Pisany Szminką, której jestem ambasadorką już od kilku lat. Fundacja prowadzi największy ogólnopolski program wzmacniania aktywności zawodowej kobiet Sukces TO JA. Organizowane są spotkania, szkolenia, webinary, konsultacje, projekty rozwojowe.

Oferta dostępna jeszcze tylko przez: