Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak to jest, że niektóre kobiety z odwagą i pewnością kierują swoją karierą zawodową i mają pracę dokładnie taką,  jakiej pragną: z dobrymi zarobkami, przyjazną atmosferą, możliwościami dalszego rozwoju zawodowego… 

Podczas gdy inne kobiety (i jest to niestety zdecydowana większość) mają pracę, w której nie są szczęśliwe, która je frustruje i w której nie czują się doceniane. 

Jak to się dzieje? 

Czy większość ma przysłowiowego pecha? 

Czy na rynku pracy nie ma wystarczająco interesujących stanowisk i posiadanie dobrej i satysfakcjonującej pracy jest ograniczone i tylko dla wybranych?

Mam dla Ciebie pierwsze wideo z serii nagrań, w których opowiem Ci jak w 5 prostych krokach, zmienić pracę na lepszą i cieszyć się spełnieniem zawodowym oraz dochodami, które zapewnią bezpieczeństwo finansowe i realizację marzeń (nawet gdy czujesz lęk przed zmianą i obawiasz się, że nie jesteś “wystarczająco dobra”).  

Z pewnością obserwujesz osoby, które z łatwością zmieniają pracę, zdobywają coraz lepsze stanowiska i jakoś nie trafiają „z deszczu pod rynnę”, a wręcz przeciwnie – dostają pracę, z której są zadowolone i nie żałują zmiany. 

Nie zastanawiają się, czy rzeczywiście znajdą lepszą pracę, tylko wychodzą ze swojej strefy komfortu, działają i zdobywają. 

Czy chcesz wiedzieć, jak Ty możesz dołączyć do grona tych osób? 

Wychodzenie ze strefy komfortu bywa na początku ogromnym wyzwaniem, pojawia się wiele obaw i trudności związanych z ich pokonaniem i w tym również mogę Ci pomóc. 

-> Jeśli marzysz o nowej pracy, ale strach przed rozmową kwalifikacyjną powstrzymuje Cię przed działaniem. 

-> Jeśli czujesz, że w Twoim życiu zawodowym nadszedł czas na zmianę, bo

 • nie widzisz się już dłużej na tym stanowisku
 • nie masz szansy na rozwój, awans
 • ilość obowiązków Cię przytłacza i powoduje silny stres
 • czujesz się niedoceniana
 • a może czujesz, że to ten czas, bo branża, w której pracujesz planuje redukcje etatów 

  …ale
 • nie wiesz, jak się za to wszystko zabrać
 • boisz się, że sobie nie poradzisz

…to jest na to rozwiązanie i znajdziesz je w tym wideo!

Zapraszam!

Mam ogromną prośbę do Ciebie. Pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Może wśród znajomych masz kogoś, komu warto podesłać to video? Podeślij nagranie mailem, Messengerem albo udostępnij na Facebooku. 

Z góry bardzo, bardzo dziękuję.

Zapraszam do oglądania i komentowania!

Wskazówka: klikając w koło zębate, możesz wybrać prędkość odtwarzania i obejrzeć nagranie w przyspieszeniu, oraz włączyć napisy.

>>> KLIKNIJ I POBIERZ TRANSKRYPCJĘ TEGO WIDEO W FORMIE PDF <<<


Mam dla Ciebie prezent, o którym już wcześniej wspomniałam, a który otrzymasz po wykonaniu jednego prostego zadania.

Napisz w komentarzu  NA BLOGU pod nagraniem – jaką jedną ważną lekcję wyciągasz dla siebie z tego nagrania. 

W prezencie otrzymasz plik z ćwiczeniem – jest to analiza SWOT w kontekście pracy zawodowej. Odpowiesz sobie na szereg konkretnych pytań i zdefiniujesz Twoje mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia, które z tego wynikają i mają wpływ na rozwój kariery. Przeanalizujesz także jaki wpływ na pojawiające się szanse i zagrożenia mają Twoje mocne i słabe strony. 

Tym ćwiczeniem zbudujesz świadomość i rozpoczniesz proces zmiany. 

Dodając komentarz, pamiętaj o podaniu poprawnego adresu e-mail. Sprawdź go dwa razy, bo to właśnie na ten e-mail w ciągu 24 godzin od dodania komentarza wyślę do Ciebie prezent.


Gdy znasz siebie i napiszesz świetne CV,  które daje efekt w postaci zaproszenia na rozmowę , to na rozmowie zawsze pada pytanie “Jakie są Pani oczekiwania finansowe?”. Już w najbliższą środę prowadzę bezpłatny webinar, więc koniecznie wpadaj na spotkanie >> ZAPISZ SIĘ TUTAJ << 


Mam dla Ciebie jeszcze jeden komunikat!

Już niebawem ruszą zapisy na kurs online „5 kroków do nowej pracy”.

Dlatego bardzo ważne jest, aby znaleźć się na liście priorytetowej, do której możesz się zapisać w formularzu poniżej. 

.

Jeśli zapiszesz się teraz, to na 12 godzin przed oficjalną premierą kursu otrzymasz ode mnie powiadomienie. Dzięki temu znajdziesz się w gronie tych pierwszych osób, które przy zakupie kursu otrzymają dodatkową, bardzo wartościową niespodziankę.

Dziękuję Ci serdecznie i do zobaczenia w kolejnym nagraniu, w którym opowiem o kolejnym kroku!

108 Comments

 1. Iza, dziękuję że mówisz o talentach, bo z mojego doświadczenia wynika, że ludzie często mają problem z prostym powiedzeniem, w czym są dobrzy. Jakby bali się chwalić…

  1. bo większość ludzi, takie mam doświadczenie, tego nie wie, więc jak mają powiedzieć o czymś czego nie wiedzą, bo większość uważa, że nie ma talentów, a to nieprawda !

   1. Najbardziej trudno jest uwierzyć, że jest się wystarczająco dobrym. Tkwienie w maraźmie i brak przysłowiowego kopa do przodu sprzyja pozostaniu w tym samym mscu. Trzeba odwagi aby ruszyć do przedu, to takie wyrwanie się z bagienka swoich przekonań i niewiary w siebie.

    1. Pewność siebie – bardzo mi tego brakuje

  2. Dziękuję za to nagranie. Porusza ważne kwestie związane z mówieniem o naszych talentach. Faktem jest, że wiele z nas ma przekonania, ktore nas blokują i to trzeba zmienić; więcej pewności siebie ( zwlaszcza po przerwie o czym była mowa we wcześniejszych nagraniach) Pozdrawiam!

 2. Fajne wideo! Zdecydowanie większość ludzi ma problem z autoprezentacją i świadomością swoich mocnych cech! Kibicuje i czekam na kolejne materiały

  1. Dzięki! w styczniu jeszcze kilka materiałów będzie, więc zapraszam 🙂

 3. Uwierz w siebie! To bardzo cenna lekcja. Szukanie swoich mocnych stron. Wszystko co Pani mówi jest bardzo ważne, niestety od małego, człowiek nie tego jest uczony tylko ograniczany. I przychodzi taki czas, żeby się zastanowić co jest moją mocną stroną?–Nie wiem:( Jest to trudne pytanie.
  Dziękuję za cenne lekcje.

  1. od małego szkoła nam tylko wytyka co robimy źle, czego nie umiemy, jacy to jesteśmy słabi i głupi, więc trudno być takim pewnym siebie i swoich talentów, ale na szczęście można to zmienić,
   i pracować zgodnie z talentami, aby się nie męczyć 😉

   1. po raz kolejny pokazała mi się trudność w skupieniu się na sobie i swoich talentach

 4. Faktycznie profesjonalny test talentów, to ciekawe rozwiązanie. Też ciągle myślę, czy jestem wystarczająco dobra. Serdecznie dziękuję za bardzo fajny materiał.

  1. jesteś wystarczająco dobra taka jaka jesteś 🙂
   pytanie czy ktoś potrzebuje wersji lepszej? jak lepszej? o ile lepszej? co jest miernikiem lepszości ?
   nikt nie jest idealny

 5. To racja, że ciągle mamy problem z tym aby uwierzyć w siebie. Pozytywne myślenie o innych przychodzi nam czasem łatwiej niż dobrze myśleć o sobie. No i ten problem z naszymi talentami i dobrą samooceną. Niby wierzymy w siebie ale tak naprawdę nie do końca. …. Iza , fajnie że o tym wszystkim wspomniałaś bo warto zrobić coś dobrego dla siebie a przede wszystkim odważyć się zacząć. Właśnie mam takie marzenie aby znów zacząć od nowa i uwierzyć w siebie.

 6. Poznaj siebie! Bardzo ciężko mówić o swoich mocnych, słabych stronach. Często mam poczucie, że takich nie posiadam.
  Dziękuje za materiał, czekam na więcej!

  1. Nauka z dzisiejszego nagrania to mądrość, iż kluczem do sukcesu nie tylko na gruncie zawodowym jest wiara we własne możliwości i samoświadomość :).

   1. dokładnie tak! bo jeśli Ty nie wierzysz w siebie i komunikujesz to całą sobą, to jak ktoś inny ma w Ciebie uwierzyć? no nie ma takiej opcji 😉
    zacznij od siebie!

    1. Dziekuje za bardzo cenny materiał, zachęcił mnie do patrzenia szerzej na pracę i nie ograniczaniu się w wyborze pracy do najprostszych rozwiązań, a szukaniu wymarzonej pracy!

 7. Uświadomiłam sobie, że jak mantrę powtarzam : “za mało wiem, żeby móc dobrze zarabiać” , to jeden z tych stereotypów, który zamieszkał w mojej głowie.

  1. i działa jak samospełniająca się przepowiednia 😉
   jest taki żart – jedzie mężczyzna do pracy tramwajem i myśli: żona zołza, szef wredny, dzieciaki nieusłuchane, a za nim stoi anioł stróż i wzdycha “codziennie te same życzenia do spelnienia, ehhh”
   …..
   😉

 8. Dopiero po obejrzeniu tego wideo zrozumiałam jak głęboko mam zakorzenione w sobie różne przekonania, które przeszkadzają mi w szukaniu pracy. Teraz wiem, że muszę nad tym popracować. Bardzo fajne wideo. Oglądając je uważnie można bardzo dużo z niego wyciągnąć.

  1. dziękuję !
   tak, przekonania to sabotażyści, wiem z autopsji, bo też tak się ograniczałam 😉

 9. Poznanie siebie to dobry początek. Trzeba przecież wiedzieć czego się chce:) a to nie zawsze jest proste do zdefiniowania.

 10. Najważniejsze to zdecydować się na zmianę! Następnie poznać swoje mocne strony, rozwijać się i iść do przodu. Nawet jeśli coś nie wyjdzie, niepoddawać się 🙂 Dziękuję za materiał. Pozdrawiam

 11. Najważniejsza lekcja to taka, aby umieć przyznać się do swoich pozytywnych cech i je kształcić. Skupić się na tym, co potrafimy.
  P.S. Ja już jakiś czas temu napisałam 5 smsów z pytaniem o siebie do bliskich mi osób – byłam w pozytywnym szoku i bardzo dodało mi to skrzydeł. Polecam wszystkim 😎

  1. pozytywny szok 🙂 bardzo fajne określenie 💪
   warto pozostać w tym szoku 👍

 12. Brak pewności siebie, mam możliwość zmiany pracy, ale czy napewno to jest to, czy nie lepiej zostać w obecnej pracy, bo wiem co z czym, jakie mam obowiązki i oczekiwania wobec mnie.

  1. nigdy tego się nie dowiesz, jeśli nie spróbujesz 😉
   pomyśl jak będzie wyglądała Twoja praca za 5 lat
   1. jeśli zmienisz
   2. jeśli nie zmienisz
   i podejmij decyzję

 13. Kiedy się tkwi w pracy, która frustruje i w której Cię nie doceniają to trudno docenić samą siebie. Dlatego tak ważne jest usiąść na spokojnie i przeanalizować w czym jesteśmy dobre. To nam pomoże wybrać właściwą ofertę pracy i da nam więcej pewności siebie na rozmowie kwalifikacyjnej.

 14. Myślę, że wzięcie odpowiedzialności to najtrudniejszy krok, dziękuję za tą trudną jednak jak prawdziwą treść. Najpierw trzeba poznać siebie, określić mocne strony, odszukać talenty to myślę, że jest w miarę łatwe ale piętą Achillesową są przekonania 🙁 Już nie raz próbowałam się z nimi zmierzyć, czy Pani również wspiera indywidualnie lub można kupić u Pani kurs w tym temacie? Czuję, że mam w sobie potencjał a jednoczenie drugą siłę, która hamuje do wychodzenia ze strefy komfortu.

  1. Renato, już niedługo będzie kurs, na którym jest grupa i moje osobiste wsparcie, a w kursie jest praca z przekonaniami 🙂 więc oglądaj kolejne materiały i wszystko się dowiesz!

 15. Zmienić podejście i myśle o sobie – fakt, z tyłu głowy zawsze słychać głosy, że nie jestem wystarczająco dobra, inni są lepsi, nie mam wystarczającej wiedzy, już bliżej niż dalej do emerytury;) Warto poznać swoje mocne strony – zbieram się do zrobienia analizy SWOT od dłuższego czasu i chyba w tym roku czas to zmienić i przestać myśleć tylko zacząć działać!

 16. Bardzo fajne ćwiczenie, które z pewnością wypróbuję, czyli zapytać 3 osoby bliskie za co mnie lubią i za co cenią. Często sami nie dostrzegamy swojego talentu czy potencjału! Super!

 17. Iza dziękuję za rewelacyjny materiał. Myślę, że perfekcyjnie wypunktowałaś wszystkie bariery, które same sobie stawiamy na ścieżce kariery. Potencjał i talent tkwi w każdej z nas, problem w tym, że łatwiej dostrzegamy go u innych niż w nas samych. Niecierpliwie czekam na więcej.

 18. Bardzo ciekawe spostrzeżenia na które do tej pory nie zwracałam uwagi. Najważniejsza lekcja: rozwijaj się. Dziękuję za tą lekcję.

 19. Dzięki Iza za kolejny wartościowy materiał! większość jest już dla mnie znana, ale pomysł z odpytaniem znajomych na swój temat – rewelacja! wdrażam jak najszybciej 🙂

  1. daj znać co fajnego ci powiedzieli 😉

 20. Przekonania ! To jest bardzo ważne aby nie dać się przez nie stłamsić…

 21. Ja to chyba koniecznie będę zabiegać o konsultację u Pani Izy..Jestem tak nieszablonowa, że chyba takiego testu to jeszcze nie wymyślono 😄Już pracuję nad sobą długo,ale efekty nie przychodzą…

  1. “jestem nieszablonowa” jaki piękny talent! 🙂
   pomyśl w jakich branżach są potrzebne takie osoby, jakie prace wymagają wychodzenia ze schematów,
   na nieszablonowość testy ( będą w kursie ) + można dołożyć indywidualny coaching ( w kursie będzie grupowy )

 22. Przekonania i czasem starsi współpracownicy, tacy do 5 lat przed emeryturą (co tylko już czekają) tłamsza każdą inicjatywę… Np. komentarze typu: i co, zadowolona z siebie jesteś?
  Brać do siebie nie biorę, ale dobrej atmosfery to nie robi…

  1. takie osoby faktycznie wysysają energię, nie zazdroszczę, jedyny sposób to zmienić otoczenie 😉

   1. Dziękuję bardzo za to nagranie! Leżałam w łóżku i zupełnie nie miałam ochoty wstać ( o 11), bo właśnie zadręczałam się myślami, że nie mam po co, że jak nie mam zewnętrznego celu typu jakieś obowiązki, to nie mam powodu wstawać z łóżka… I tak otworzyłam Twojego maila i odsluchalam nagranie, które sprawiło, że mój nastrój uległ dużej poprawie! Najważniejsze przesłanie z tego video dla mnie to, że:

    1. Mam sama wpływ na zmianę myślenia o sobie, życia i pracy zawodowej
    2. Mam talenty i wiele sukcesów, które świadczą o tym, że jestem w stanie to zrobić!
    3. Chcę pracować nad przekonaniami, które mnie stosują.

 23. Wiem, że czeka mnie praca z przekonaniami z dzieciństwa… Bez tego nie ruszę do przodu 🙁

 24. Więcej pewności siebie! Tego na pewno potrzebuję! I nie bania się mówić o swoich mocnych stronach, bo tych jest wiele. 🙂

 25. Dla mnie bardzo ważne było uświadomienie sobie, że pierwszym krokiem jest określenie swoich mocnych stron a z tym mam trudność.

  1. witaj w klubie!
   ma to jakieś 70% kobiet 😉
   więc wszystko w normie, zrób zadania i na pewno je poznasz 🙂

 26. Walka ze swoimi przekonaniami szczególnie tymi negatywnymi jest jak długa, górska droga z serpentynami dla nas Wszystkich, ale do pokonania!!! Choć to nie jest łatwe, to powinniśmy sięgać po marzenia, i mam nadzieję, że z Twoja pomocą się to uda. Dziękuję za materiał – mega motywacja do dalszej pracy nad sobą 🙂

 27. Najtrudniej znaleźć i uświadomić sobie swoje mocne strony. Cieszę się, że zwraca Pani na to uwagę i pokazuje jak można je odnaleźć, zwłaszcza w kontekście szukania swojej nowej drogi zawodowej. To bardzo cenne wskazówki.

 28. Dziękuję za film i poruszone w nim ważne kwestie!
  Moja lekcja z nagrania: Myśl o sobie dobrze, mów o sobie dobrze! Bądź odważna! Rozwijaj talenty, bo je masz, tylko uwierz w to!

  Jak łatwo docenić i podziwiać kogoś innego, a w sobie nie widzieć pozytywnych stron, tylko skupiać się na rezerwach (wadach)…

 29. Zastanawiam się dlaczego tak trudno jest zauważyć swoje mocne strony, nasze umiejętności, jakie sukcesy osiągnęliśmy. Napewno muszę popracować nad uświadomieniem sobie jakie są moje mocne strony, atuty.

 30. Trudno uwierzyć, że “każde przekonanie można zmienić”. Niektóre z nich wrosły tak głęboko przez lata dorastania wśród stereotypów, pora spojrzeć ze świadomością na to co nas ogranicza, rozprawić się z ograniczeniami, chcę o to zawalczyć.

 31. Bardzo trafne spostrzeżenia. Po obejrzeniu nagrania zdałam sobie sprawę z tego jak mocno oddziałują na mnie właśnie przekonania i stereotypy o których Pani wspomniała. Pierwsza myśl w odpowiedzi na zadane pytania ‘nie mam żadnych umiejętności, sukcesów ani mocnych stron’. Najwyższy czas się z tym zmierzyć i małymi kroczakami zmieniać! Dziękuję za cenne wskazówki.

 32. Teraz już wiem jaka czeka mnie praca nad sobą ,żeby nauczyć się mówić o sobie o swoich dobrych stronach, umiejętnościach, talentach, co mnie wyróżnia… bo na tym polu poległam w rozmowie kwalifikacyjnej .

 33. Bardzo ciężko jest wyłuskać swoje zalety, osiągnięcia, mocne strony, sukcesy. Ale to na prawdę ważne aby być świadomym siebie, swojej wartości. Po tym nagraniu utwierdziłam się tylko w przekonaniu, że czas na zmianę pracy i branży. I że ciężka praca nad sobą, przede mną 😊 dziękuję za to nagranie.

 34. Najtrudniej jest mówić o sobie, wiem to z własnego doświadczenia.
  Podczas rozmowy rekrutacyjnej poległam na tym pytaniu, w głowie była pustka…
  Już dziś muszę zacząć pracę nad sobą bo, obecnie jestem na etapie szukania pracy.

 35. Ciekawy materiał, aby zastanowić się nad sobą. Dobrze znać swoje talenty i mocne strony, jednak wydaje mi się, ze pewność siebie pomaga się bardziej wybić nawet tym, którzy tych talentów maja mniej. A może to tylko moje przekonanie 😉

 36. Dziękuję za ciekawe video i wskazówki od czego warto zacząć. Dobrze postawione pytania, to dobra baza do dalszego działania 🙂

 37. Po przesłuchaniu nagrania postanowiłam spisać swoje osiągnięcia i na ich podstawie określić swoje talenty.

 38. Iza,masz zupełną rację. Odpowiedziałam sobie na te pytania i od razu poczułam się lepiej!

  1. 💪

 39. Dziękuję za to nagranie ! Borykam się z myślami, czy to juz czas na zmianę pracy? Czy jestem wystrarczajaco dobra etc. Myślałam, że tylko ja tak mam! Czas wziąć sie w garść! 😊 Czas, by poznać siebie samą 🙂

 40. Uświadomiłam sobie, że zanim nie usłyszałam Twoich nagrań myślałam, że nie mam żadnych osiągnięć i talentów. Teraz co prawda jeszcze nie bardzo potrafię je wskazać, ale nabrałam przekonania, że na pewno je mam – muszę się tylko do nich „dokopać” i je nazwać 🙂

 41. Bardzo wartościowe video 🙂 dla mnie najważniejsze jest rozprawienie się z ograniczającymi przekonaniami. Wszystko w teorii gra, ale gdy przychodzi do działania zderzam się z niewidzialną ścianą.

 42. Możliwości są we mnie, muszę tylko do nich dotrzeć. Cieszę się, że nie jestem sama w odkrywaniu ich – chcę się dowiedzieć, jak nad tym pracować 🙂

 43. Dostrzeżenie swojego talentu to sprawa kluczowa, u mnie odbyła się w czasie przeglądania fotografii z całego życia zawodowego. To właśnie na zdjęciach szukałam odpowiedzi w czym jestem dobra i gdzie czuję się jak ryba w wodzie. Dostrzegłam, że mało jest mnie na tych zdjęciach, chociaż są ich setki a nawet miliony Bingo!!! Odkryłam, że ja całe życie fotografuję przecież (mam nawet zdjęcia samodzielnie wykonane z podstawówki – wówczas jeszcze na kliszy ) Ale czy ja się odnajdę wśród tylu fotografów? I tu przychodzi odwaga! Odważyłam się i nie żałuję do dziś. Z pani pedagog stałam się panią fotograf, Kocham to co robię i zachęcam do odkrycia swojej właściwej drogi zawodowej wszystkich! A kiedy znów zapragnę zmiany Usiądę napiszę CV , spojrzę na swoje może nowe talenty i ruszę dalej. Fajny tekst Iza Kiedy opowiadałaś widziałam siebie kilka lat wstecz, chociaż powiem, że gdybym widziała to nagranie wcześniej byłoby łatwiej i miałabym już napisane dobre CV, którego do dziś nie posiadam.

 44. przygoda z odnalezieniem swojej wymarzonej pracy zaczyna się od poznania siebie- to bardzo istotne, aby móc ruszyć dalej…

 45. Bardzo wartościowe nagranie. Dziękuję i czekam na kolejne.
  Moja lekcja to: Wiara w siebie i świadomość swoich cech jest kluczem do sukcesu.

 46. dzięki za to video! pomogło mi to jeszcze raz przejść przez pytania jakie mogą się pojawić podczas rozmowy rekrutacyjnej ;P

 47. Bardzo motywujące rady. Poznanie swoich atutów bardzo pomaga w życiu, nie tylko szukając pracy, ale również jest to pozytywna lekcja życia. Od roku poszukuję, ofert pracy bardzo mało. Zacznę od pracy nad sobą. Dziękuję 🙂

 48. Bardzo ciekawe pierwsze nagranie. Czekam w takim razie na ciąg dalszy. Lubię Twoje wykłady ponieważ są interesujące i zawierają zawsze coś nowego. Warto znać swoje mocne strony na każdym polu.

 49. Być bardziej pewną siebie…. Faktycznie, niełatwo mówi się o swoich dobrych stronach i talentach, kiedy całe życie było się skromną osobą… Stop “negatywnym” przekonaniom! Dziękuję za nagranie 🙂

 50. Dziękuję za nagranie – wielu pytań do tej pory sobie nie zadawałam, nadszedł czas na poznanie siebie i zmianę pracy.

 51. Interesujące nagranie. Każdy z nas na początku swojej drogi zawodowej powinien mieć spotkanie z doradcą zawodowym /coachem , żeby lepiej poznac swoje mocne strony i talenty. Na szczęście są takie osoby jak Pani Iza, które wspierają i doradzają w wyborze ścieżki zawodowej oraz w poznaniu siebie.

 52. Witam.
  Dziękuje za nagranie. Ważną lekcję , którą wyciągnęłam z tego nagrania : budowanie fundamentów. Skupienie się i ‘wyciąganie’ mocnych stron 🙂 bardzo przydatne ćwiczenie.

 53. Bardzo wartościowy materiał. Dziękuję 🙂

 54. Twoje nagranie uświadomiło mi, jak wiele rzeczy w życiu zrodziło się z przypadku

 55. liczę na to , że ogarnę w końcu swoje zasoby, zbiorę je razem do “kupy” w jednym miejscu, plik w Excelu utworzony, sukcesywnie będę wypełniać komórki (mocne strony, talenty, umiejętności, sukcesy itd.), i cały czas rozwój… to mnie motywuje:)

 56. nagranie mega interesujące dające ciekawe wskazówki. lekcja która się napewno przyda

 57. Należy uwierzyć w siebie, dziękuję za dzisiejsza lekcje 😊

 58. Niby wszystko wiem, a jednak lęk przed zmianą jest ogromny a do tego przekonania w głowie to mieszanka bardzo wybuchowa, która hamulec działania zaciąga bardzo skutecznie. Dziękuję za to nagranie – dodało mi motywacji i otuchy, oraz nadzieję, że nowa praca jest w zasięgu moich możliwości – dziękuję również za formę podania tych treści – bez zadęcia i dużą dawkę energii:-)

 59. Bardzo pouczajace video, lekcja jak wyciagnełem to taka,ze nie robiac nic nie zmienisz nic,chcesz polepszyc swoja sytuacje to popracuj nad tym.Najgorzej kiedy człowiek myśli ,,przeciez nie mam az tak zle,,z lenistwa nie chce mieć lepiej, a moze poprostu z obawy by sobie nie pogorszyć?.Pozdrawiam

 60. Bardzo wartościowe nagranie. Mówienie o sobie i o swoich talentach, sukcesach i umiejętnościach jest okropnie trudne. Mam nadzieję, że dzięki temu materiałowi, będzie to dużo łatwiejsze.

 61. Z nagrania dowiedziałam się, że dobrze podchodzę do sprawy a ważna lekcja, jaką z niego wyciągam jest taka, że to wcale nie wstyd się tym pochwalić 🙂

  1. oczywiście! jak nie my to kot nas pochwali 😉

   1. *kto

 62. Poznanie siebie i budowanie własnej wartości jest mega ważne. Moje dziecko zwróciło mi uwagę, że jego sukcesy kwituję krótkimi gratulacjami a porażki długo analizuję 🙂 Uświadomienie sobie własnych naturalnych talentów bardzo pomaga w budowaniu własnej wartości.

 63. Lata pracy i doświadczenie a nie jestem w stanie odpowiedzieć na kilka pytań jakie się pojawiły… Czas na analizę i poznanie siebie!
  Dziękuję za wskazanie drogi

 64. Najważniejsza lekcja to ta, że inwestycja w siebie to najlepsza inwestycja w życiu 🙂

 65. Poznanie siebie, swoich mocnych słabych stron jest bardzo ważne w budowaniu pewności siebie. Owa pewność siebie jest pozytywnie odbierana podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

 66. Dla mnie najważniejszą lekcją jest to, że trzeba zmienić swoje dotychczasowe myślenie, wyjść ze strefy komfortu, podjąć ryzyko i zawalczyć o siebie, bo tylko w ten sposób można polepszyć swoje życie zawodowe. Dziękuję za to nagranie.

 67. Poprzez to nagranie uświadomiłam sobie, iż pomimo 20 letniego doświadczenia zawodowego mam problem z określeniem oraz nazwaniem swoich mocnych stron, sukcesów, umiejętności …ponieważ wszystko co umiem wydaje się takie „oczywiste” i niczym nie wyróżniające się, ze wstyd o tym nawet wspominać…
  Tak, chyba nie nauczono nas chwalić się, doceniać i dostrzegać swoje mocne strony!
  W tym roku nad tym pracuje, Dziękuje za inspiracje i dawkę wiedzy.

 68. Witaj Iza
  W pełni się zgadzam, że najważniejsze to poznanie swoich mocnych stron, przez wiele lat próbuje się w nas je zatrzeć lub wmawia nam się, że nasze mocne strony nie są wcale dobre i mocne. Materiał na pewno pomoże mi zatrzymać się i zastanowić.

 69. Uświadomiłam sobie, że trzeba mówić o swoich sukcesach i talentach

 70. Oczywiście wszystko co powiedziała Iza jest w punkt. Szczególnie wiedza ta będzie przydatna dla osób, którym brakuje pewności siebie. Myślę, że proces rekrutacji jest bardziej skomplikowany, a pewność siebie, świadomość swoich mocnych stron i bycie sympatycznym, ekstrawertycznym człowiekiem nie zawsze wystarcza…

 71. Super jest się dowiedzieć w czym tkwi problem. Szkoda tylko, że trzeba nad nim pracować. Ale spokojnie damy radę, musimy popracować teraz, żeby późnie było łatwiej. Więc zaczynam szukać swoich telentów.

 72. Świetne nagranie! Uświadomiło mi, że nie ja jedna mam problem ze zmianą pracy i właśnie poznałam przyczynę dlaczego tak jest:)

 73. Wazne jest by byc swiadomym swoich talentow i mocnych stron, niektorzy sa tego swiadomi, a dla niektorych jest to proces, ale dzieki takim wystapieniom jak Twoje ludzie dowiaduja sie, jak wazne jest dostrzeganie talentow, bo kazdy jakies ma oraz doskonalenie tego co jeszcze doskonałe nie jest i i wymaga pracy.Po prostu doceniajmy siebie …

 74. zrobić wewnętrzny remanent przed napisaniem CV i pójściem na rozmowę o pracę

 75. Świetna pomoc by zacząć szukać nowej pracy

 76. Najgorzej mam z swoją prezentacją, żeby wypaść jak najlepiej. Zamiast się chwalić swoimi talentami to skromnie gdzieś tylko wspomnę. Brak pewności siebie- nad tym popracuję 🙂

 77. Uświadomiłam sobie, że czas najwyższy na pozbycie się blokujących przekonań i zastąpienie ich wspierającymi!🙏

 78. Bardzo ważnym aspektem jest poznanie siebie:) Niby łatwe a jednak jakie trudne…

 79. Masz rację, przekonania blokują nas bardziej niż myślimy. Cały czas mam opory, żeby starać się o lepszą pracę. Mimo szkoły, doświadczenia i referencji 🙁
  Ciągle mam z tyłu głowy “zostaw, nie poradzisz sobie”

 80. Pewność siebie to sukces, ale żeby ją zbudować trzeba walczyć z przekonaniami, poznać swoje mocne strony i uwierzyć w siebie. Trzeba pracować nad tym by to zmienić. 🙂

 81. Cv to nie jest pierwszy krok!

 82. Dziękuję za nagranie, które zaprasza do zatrzymania się przynajmniej na chwilę i lepszego poznania siebie 🙂

 83. Najważniejsza lekcja dla mnie jest taka, że wciąż nie do końca znam swoje mocne strony.

 84. Długa droga czeka mnie w pracy z przekonaniami. Szczególnie z tymi jakie wyniosłam z dzieciństwa.
  Dziękuje bardzo za nagranie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *