„Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…”​

VINCE LOMBARDI

Pozyskanie pracowników staje się coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka. Jak pozyskać i utrzymać wartościowych pracowników na trudnym rynku pracownika?

Prowadzę projekty rekrutacyjne dla firm, których celem jest „wyłowienie” z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż takie osoby właśnie stanowią o rozwoju i sukcesie. Wierzę, że w czasach biznesu H2H ( Human to Human ) silna marka osobista i relacje to podstawa rozwoju biznesu. Współpracuję z zespołem ekspertów firmy SalesConnector. Nasi klienci to dobrze zarządzane firmy, które wciąż szukają nowych sposobów na podniesienie skuteczności w zatrudnieniu i wdrożeniu takich handlowców i menadżerów, którzy przyniosą pieniądze i przyczynią się do rozwoju firmy.

zwiększy konkurencyjność dzięki stabilnym
i zaangażowanym pracownikom

zostanie zauważona przez Klientów

zacznie cieszyć się zaufaniem 

wzrośnie lojalność klientów

zdobędzie przewagę konkurencyjną

wszystko powyższe przełoży się na sprzedaż

 

Współpracuję z firmami, które mierzą się z konkretnymi wyzwaniami i brakuje im pomysłów metod, którymi mogłyby coś zmienić. Często są to firmy, które mają świetne produkty, usługi, ale do tej pory nie pomyślały o świadomym zarządzaniu pracownikami. Każdy projekt rekrutacyjny nastawiony jest na konkretne cele i efekty, jakie firma chce osiągnąć w określonym czasie. Każde szkolenie ma swój konkretny cel.
Rekruterka i headhunterka, która wyszuka na rynku najbardziej specyficznych Kandydatów, żadne wymagania nie są zbyt trudne. Podsuwa nowe pomysły, rekomenduje najefektywniejsze rozwiązania rekrutacyjne. Ma duży szacunek do ludzi i wierzy w lepszy świat bazujący na prawdziwych wartościach.
Agnieszka Piechocka
właścicielka sklepów PIECHOCKI Casual for Man
Współpracuję z Izą od kilkunastu lat, bo wiem, że nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych. Wiedza, doświadczenie, mnóstwo pomysłów i pasja z jaką wykonuje swoją pracę – to wszystko mogę powiedzieć o Izie i zarekomendować Jej usługi w zakresie rekrutacji i szkoleń.
Beata Radzanowska
Właścicielka agencji MARED

Współpracuję z firmami, które z powodów ekonomicznych lub innych, podejmują decyzje o zwolnieniach pracowników, a zależy im na możliwie najlepszym rozstaniu z pracownikami firmy oraz wsparciu zwalnianych osób w odnalezieniu się na rynku pracy i szybkim podjęciu odpowiedniego dla nich zatrudnienia.

„Geniusz to 1% inspiracji i 99% ciężkiej pracy.”

Thomas Edison

Projektuję pod indywidualne potrzeby i prowadzę projekty coachingowe i szkoleniowe, które pomagają organizacjom w osiągnięciu celów biznesowych.

Tematy z którymi pracuję:

 • Konflikty – zaakceptować, zrozumieć, zmienić.
 • Toksyny komunikacji – jak znaleźć antidotum? Czyli skuteczna komunikacja.
 • Zarządzanie stresem i emocjami.
 • Problemy a rozwiązania. Informacje zwrotne.
 • Asertywność i pewność siebie.
 • Pewność siebie w zarządzaniu zespołem.
 • Efektywne zespoły, czyli co zrobić, aby 2 + 2 = 5
 • Clean coaching – praca z zespołami i motywacją do działania w zespole
 • Liderem być… Ale jak?
 • Zarządzanie przez leadership.
 • Personal branding
 • Employer branding, czyli przyszłość każdej firmy
Izabela to wulkan pozytywnej energii i pomysłów, a jednocześnie świetny organizator i strateg. Doświadczenie i wiedzę skutecznie wykorzystuje we współpracy z ludźmi i dlatego jej szkolenia są skuteczne i od razu można wiedzę wcielić w codzienną pracę i zobaczyć efekty.
Zdzisław Różycki
Dyrektor Sprzedaży Tadmar SA, Saint-Gobain Polska
Współpraca z Izą to przyjemność i zarazem przygoda. Z pasją wspiera ludzi w rozwoju zawodowym, dzieli się wiedzą i doświadczeniem podczas szkoleń i jest w tym świetna. Zorientowana na rezultaty, skuteczna w tym co robi i jednocześnie empatyczna. Z dużą ilością pomysłów i przy okazji z dużym poczuciem humoru. Polecam współpracę!
Paweł Walczak
Trener, konsultant, coach biznesowy ritmodevida.pl
Izabela to skuteczny i empatyczny trener i coach. Współpracowaliśmy przy dużych projektach korporacyjnych i mogę Ją szczerze zarekomendować jako fachowca. Kompetentna osoba, która świetnie dogaduje się z ludźmi.
Adam Kowalka
Kierownik produktu, Grundfos Sp. z o.o.
Szeroka wiedza, wieloletnie doświadczenie w pracy ze znanymi markami, dobra organizacja pracy i rzetelność. Potrafi w szybki i jednocześnie dokładny sposób określić, czego potrzebuje zespół i poprzez dopasowane szkolenia przełożyć to na konkretne liczby sprzedażowe. To wszystko decyduje o sukcesie prowadzonych projektów.
Michał Dąbrowski
Właściciel KG KonsultingGroup

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY