Skuteczna rekrutacja

„Ci, co wygrywają – nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają – nigdy nie wygrywają…”

VINCE LOMBARDI

Pozyskanie pracowników staje się coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka. Jak pozyskać i utrzymać wartościowych pracowników na trudnym rynku pracownika?

Prowadzę projekty rekrutacyjne dla firm, których celem jest „wyłowienie” z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż takie osoby właśnie stanowią o rozwoju i sukcesie. Wierzę, że w czasach biznesu H2H ( Human to Human ) silna marka osobista i relacje to podstawa rozwoju biznesu. Współpracuję z zespołem ekspertów firmy SalesConnector. Nasi klienci to dobrze zarządzane firmy, które wciąż szukają nowych sposobów na podniesienie skuteczności w zatrudnieniu i wdrożeniu takich handlowców i menadżerów, którzy przyniosą pieniądze i przyczynią się do rozwoju firmy.

Rekruterka i headhunterka, która wyszuka na rynku najbardziej specyficznych Kandydatów, żadne wymagania nie są zbyt trudne. Podsuwa nowe pomysły, rekomenduje najefektywniejsze rozwiązania rekrutacyjne. Ma duży szacunek do ludzi i wierzy w lepszy świat bazujący na prawdziwych wartościach.
Agnieszka Piechocka
właścicielka sklepów PIECHOCKI Casual for Man
Współpracuję z Izą od kilkunastu lat, bo wiem, że nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych. Wiedza, doświadczenie, mnóstwo pomysłów i pasja z jaką wykonuje swoją pracę – to wszystko mogę powiedzieć o Izie i zarekomendować Jej usługi w zakresie budowania silnych, wartościowych marek osobistych.
Beata Radzanowska
Właścicielka agencji MARED

Personal branding - szkolenia

„Marka osobista to to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy nie ma cię w pokoju.”

Jeff Bezos, założyciel Amazona

A co Twoi pracownicy mówią o swoich przełożonych? Czy menadżerowie w Twojej firmie są autorytetami? Jaką mają reputację? Czy masz w zespole liderów?

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm dostrzega potrzebę posiadania w swoim zespole nie „po prostu” menedżerów, ale przede wszystkim liderów, bo gwarantują rozwój i sukces firmy. 

Pomogę Twoim pracownikom zbudować markę lidera, dobrego menadżera, zaufanego specjalisty.  

Izabela to ekspert w dziedzinie personal brandingu. Współpracowaliśmy przy dużych projektach korporacyjnych i mogę Ją szczerze zarekomendować jako fachowca. Kompetentna osoba, która pomoże zbudować markę, nawet w trudnej, konkurencyjnej branży.
Adam Kowalka
Kierownik produktu, Grundfos Sp. z o.o.
Szeroka wiedza, wieloletnie doświadczenie w pracy ze znanymi markami, dobra organizacja pracy i rzetelność. Potrafi w szybki i jednocześnie dokładny sposób określić, jak dopracować wizerunek biznesowy zarówno ludzi, jak i firmy i w efekcie przełożyć je na konkretne liczby sprzedażowe. To wszystko decyduje o sukcesie prowadzonych projektów.
Michał Dąbrowski
Właściciel KG KonsultingGroup
Izabela to wulkan pozytywnej energii i pomysłów a jednocześnie świetny organizator i strateg. Wszystko opracuje, zaplanuje, zrealizuje, dopilnuje, zmotywuje. Ekspert w budowaniu wizerunku ludzi i firm, z dużą wiedzą merytoryczną, zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami technologicznymi.
Zdzisław Różycki
Dyrektor Sprzedaży Tadmar SA, Saint-Gobain Polska
Współpraca z Izą to przyjemność i zarazem przygoda. Z pasją buduje marki osobiste oraz wspiera ludzi w rozwoju ich kariery zawodowej i jest w tym świetna. Zorientowana na rezultaty, skuteczna w tym co robi i jednocześnie empatyczna. Z dużą ilością pomysłów i przy okazji z dużym poczuciem humoru. Polecam współpracę!
Paweł Walczak
Trener, konsultant, coach biznesowy ritmodevida.pl

Co Twoja firma zyska dzięki właściwym pracownikom?

  • zwiększy konkurencyjność dzięki stabilnym i zaangażowanym pracownikom
  • zostanie zauważona przez Klientów
  • zacznie cieszyć się zaufaniem
  • wzrośnie lojalność Klientów
  • zdobędzie przewagę konkurencyjną
  • wszystko powyższe przełoży się na sprzedaż
 
 
 

Współpracuję z firmami, które mierzą się z konkretnymi wyzwaniami i brakuje im pomysłów metod, którymi mogłyby coś zmienić. Często są to firmy, które mają świetne produkty, usługi, ale do tej pory nie pomyślały o świadomym zarządzaniu pracownikami. Każdy projekt rekrutacyjny nastawiony jest na konkretne cele i efekty, jakie firma chce osiągnąć w określonym czasie. Każde szkolenie ma swój konkretny cel.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY