DLACZEGO WSPÓŁPRACUJĘ Z MARKĄ REKRUTACYJNĄ SALESCONNECTOR?

Firm rekrutacyjnych na rynku jest wiele. Dlaczego warto wybrać akurat SalesConnector?

Od lat zajmuję się personal brandingiem, więc przywiązuję wagę do tego, aby pracować z wartościowymi, silnymi markami osobistymi i wspierać ciekawe, doświadczone osoby w budowaniu ich marek. Każdy z nas jest marką, choć nie wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę.

SalesConnector stawia na jakość, indywidualne podejście do każdego Klienta, a przede wszystkim na rekrutowanie wartościowych pracowników, dlatego też nasi Kandydaci to sprawdzone, solidne marki i autorytety w swoich dziedzinach.

Specjalizujemy się w dwóch dziedzinach – rekrutujemy tylko kandydatów na stanowiska związane ze sprzedażą i marketingiem, który sprzedaje! Znamy bolączki, trudności, potrzeby, zadania, cele i efekty, jakie mają uzyskiwać działy handlowe i marketingowe w konkretnych branżach.

Skąd to wiemy? Bo na przestrzeni ostatnich 20 lat niezmiennie:

 • – sprzedajemy i wspomagamy sprzedaż działaniami marketingowymi
  – rekrutujemy skutecznych pracowników do sprzedaży i marketingu
  – dysponujemy bazą kilku tysięcy zweryfikowanych, zorientowanych na rozwój kandydatów, w wielu branżach (m.in.: budowlana, sanitarno-      grzewcza, elektryczna, inżynieria przemysłowa, produkcja, finanse, bankowość, ubezpieczenia, leasing, farmacja, IT, wydawnictwa )
  – szkolimy zespoły sprzedażowe i mamy rekomendacje od naszych klientów
  – zarządzamy i pomagamy kierować zespołami sprzedażowymi
  – wspieramy firmy w decyzjach zarządczych, zmniejszając straty spowodowane nie zawsze efektywną sprzedażą
  – uczymy jak podnieść wydajność w sprzedaży lub zwiększyć jej wolumen
  – znamy rynek … lata robią swoje 🙂

Każda rekrutacja to maksymalnie efektywna kombinacja metod działania, które budujemy razem z Klientem. Właściwy dobór narzędzi w trakcie procesu kwalifikacji, finalnie redukuje koszty firmy i minimalizuje ryzyko wyboru nietrafionego kandydata.

Czym się wyróżniamy?

Przede wszystkim jesteśmy praktykami, czyli każdy z nas zajmował się wiele lat tą dziedziną, w ramach której obecnie prowadzi procesy rekrutacyjne. Wykorzystujemy wieloletnią wiedzę sprzedażowo – menadżerską i marketingową, znamy rynek sprzedawców i marketingowców, posiadamy narzędzia do badania inteligencji i predyspozycji do budowania relacji biznesowych w różnych branżach. Mamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych rekruterów.

Przykładowo, rekrutacje na stanowiska sprzedażowe prowadzą osoby, które wiele lat były sprzedawcami i znają bardzo dobrze ten rynek, specyfikę, wymagania pracodawców, posiadają kompetencję i know-how. Tak samo w przypadku rekrutacji na stanowiska marketingowe – projekty prowadzone są przez osoby, które są marketingowcami i dzięki wiedzy z zakresu tej dziedziny, mogą zweryfikować u kandydatów wiedzę, kompetencje i praktyczne umiejętności pracy z najnowszymi i najskuteczniejszymi narzędziami marketingu tradycyjnego i internetowego.

Poza kompetencjami czysto merytorycznymi, sprawdzamy kandydatów wykorzystując adekwatne do procesu rekrutacji narzędzia – SalesIQ, SalesDisc, SalesLab, SalesSlot.

Z kim współpracujemy?

Nasi klienci to dobrze zarządzane firmy, które wciąż szukają nowych sposobów na podniesienie skuteczności w zatrudnieniu i wdrożeniu takich handlowców/ marketingowców / menadżerów, którzy przyniosą pieniądze i przyczynią się do rozwoju firmy.

Naszymi Klientami są:

Działy HR, które:

 • – borykają się z niekończącą się rotacją na stanowiskach handlowych
  – mają problem ze znalezieniem pracownika, który skutecznie dopasuje się do organizacji i szybko zastąpi poprzednika
  – są bardzo wymagające i szukają talentów na rynku sprzedaży
  – mają kłopot z wyszukaniem kandydatów, którzy odpowiadają wymaganiom organizacji

Działy Sprzedaży, które:

 • – narzekają na słabe umiejętności handlowe nowych kandydatów
  – wiedzą, że każda nowa osoba, która przez okres próbny nie sprawdzi się w organizacji i nie zacznie przynosić “zamówień” to strata i koszt
  – szukają kandydatów, którzy umieją np. pozyskać klienta przez telefon lub zamykać sprzedaż, ale nie zawsze wiedzą jak to sprawdzić przed    zatrudnieniem

Działy Marketingu, które:

 • – potrzebują takich działań marketingowych, które nie będą tylko kosztem, ale realnie przełożą się na sprzedaż
  – wiedzą, że dobra strategia marketingowa spójna ze strategią firmy to warunek skutecznych działań marketingowych

Każdy z naszych Klientów świetnie potrafi liczyć i wie, że:

 • – każda źle podjęta decyzja o zatrudnieniu nowej osoby, która ma sprzedawać, to często wielotysięczne straty wynikające z braku nowych klientów, lub/ i utrzymania odbiorców, a co za tym idzie to utrata rynku na korzyść konkurencji
  – każdy nowy handlowiec potrzebuje rozwoju i wprowadzenia w organizację, bo inaczej ma niewielkie szanse, aby poradzić sobie z wyzwaniami i planami, traci motywację, sam rezygnuje i znowu wracamy do punktu wyjściowego
  – każdy marketingowiec musi ściśle współpracować ze sprzedażą i podejmować działania mające na celu sprzedaż

Dyrektorzy HR, sprzedaży i marketingu często mówią:

“ Przyślijcie mi na rozmowę kogoś, kto pasuje do naszej organizacji ! “

“ Nie mam czasu na kolejne rozmowy kwalifikacyjne, pokażcie mi kandydatów w akcji – jak sprzedają, jak zarządzają sprzedażą”

“ Dajcie mi wykwalifikowanego handlowca – nie mam czasu i pieniędzy na to, żeby

każdego uczyć wszystkiego od nowa”

„Potrzebuję marketingowca, który nie będzie wydawał pieniędzy bez sensu, tylko podejmie takie działania, które przełożą się bezpośrednio na sprzedaż”

“ Znajdźcie mi kogoś bez doświadczenia i umiejętności, ale z Pasją do Sprzedaży i Osiągania Wyniku! “

“ Szukam huntera, mam już farmerów.”

“ Szukam kogoś, kto wyszuka mi na rynku nową grupę klientów”

Jeśli identyfikujesz się z którąkolwiek z powyższych sytuacji, porozmawiaj z nami i sprawdź czy mamy rozwiązania, które mogłyby zminimalizować Twoje straty lub sprostać Twoim wymaganiom.

Napisz do mnie, skontaktuję się z Tobą, porozmawiamy o Twoich problemach które możemy rozwiązać izabela.wolyniecsobczak@salesconnector.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *