Przemyśl teraz, tak szczerze, dla siebie…

Jaki budżet rocznie w siebie inwestujesz?

Ile w ciągu kończącego się roku zainwestowałaś w swój rozwój?

Dla większości kobiet pracujących na etacie pytania te są ZASKAKUJĄCE!!!

No bo jak to tak wydawać swoją kasę? Przecież firma mi płaci za szkolenia i wysyła na nie. Przecież szkoda kasy na takie rzeczy.

Przecież nie mam pieniędzy na takie rzeczy, bo dzieci, bo kredyt, bo święta, bo ubezpieczenie samochodu, bo potrzeby innych są … jakie?…ważniejsze?

???????????????????????

Dlaczego nie masz czasu, pieniędzy, uwagi dla siebie?

Dlaczego Ty, Twoje potrzeby, Twój rozwój, Twoje szczęście są na końcu życiowej “kolejki”?

⏳ A czas mija, tik tak…⏳⏰

Mijają kolejne lata w nielubianej pracy, przepadają kolejne szanse na nową pracę…

Bo szkoda kasy na to, aby się doszkolić czy skonsultować swoją sytuację…

Może mi się uda tym razem…

Może mnie awansują, bo tyle lat tu pracuję… szlag, znowu ktoś inny dostał tę propozycję.

Może będzie lepiej w tej pracy, może coś się zmieni, może go wywalą w końcu, nie ma co narzekać, inni mają gorzej… szlag, znowu przyczepił się o drobny błąd i trzy dni mojej pracy skwitowane krzywą miną i wypunktowaniem błędów.

Może w końcu dostanę podwyżkę i przestanę liczyć kasę zanim opłacę rachunki…szlag, znowu powiedzieli że w tym roku zaciskamy pasa, bo firma inwestuje w cośtam i nie ma kasy na podwyżki i premie.

⏳ A czas mija, tik tak…⏳⏰

“Budzisz się” po 40-stce przerażona bezsensownością swojej pracy i sytuacji i zastanawiasz, czy jeszcze możesz coś zmienić? Czy nie jest za późno? Czy nie jestem już za stara? Czy w tym wieku ktoś jeszcze mnie zatrudni? Czy nie przegapiłam swojej kariery? Czy mam tu tkwić do emerytury, czyli jeszcze… o matko!…. serio tyle!?! jeszcze 20 lat mam tu się męczyć?

Takie dokładnie rzeczy słyszę od moich klientek, które wzięły się w końcu ZA SIEBIE, zainwestowały W SIEBIE i pomogłam im zmienić ich życie zawodowe.

No to zastanów się, jak chcesz przeżyć swoje zawodowe życie.

Nadal możesz nie mieć kasy NA SIEBIE, nadal może być Ci szkoda kasy NA SIEBIE, bo wszyscy inni są ważniejsi, nawet samochód, dla którego kupujesz AC, jasne, klasyka u kobiet…

Patrzysz z zazdrością na te osoby, które lubią swoją pracę, bo się odważyły, zaryzykowały, wydały na siebie pieniądze, zainwestowały w swój rozwój, W SIEBIE 🙂

Czy wiesz, że to TY jesteś tą jedyną osobą, z którą jesteś przez całe swoje życie? To SIEBIE oglądasz co rano w lustrze, usypiasz wieczorem i spędzasz każdą minutę swojego życia I to TY powinnaś być dla siebie najważniejsza i dbać o siebie! Bo jeśli TY sama o siebie nie zadbasz, to kto o Ciebie zadba?

Pomyśl o tym!

Nowy Rok albo wiosna to dobry czas, aby podjąć tę rękawicę i zrobić postanowienie – ZMIENIĘ PRACĘ NA LEPSZĄ. Przygotuję się, zainwestuję w siebie, poznam siebie, docenię siebie, nauczę się i ZROBIĘ TO! Dla SIEBIE, dla rodziny bo będzie im ze mną milej się żyło, dla swojego dobrego życia 🙂

Zrób DLA SIEBIE prezent!

Zacznij teraz od pobrania zestawu ebooków i przygotuj się do procesu rekrutacji – to Twój pierwszy krok do zdobycia nowej pracy -> https://wolyniecsobczak.com/ebooki/

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *