Nazywam się Izabela Wołyniec-Sobczak

Jestem coachem i doradcą kariery, trenerem, rekruterem & headhunterem, ekspertem personal brandingu.

Wspieram kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po lepszą pracę. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Pomagam przygotować się do zmiany pracy, zaplanować ścieżkę kariery, przygotować plan zmiany zawodowej, znaleźć nową pracę. Uczę jak poruszać się po wymagającym rynku pracy i skutecznie szukać nowej pracy? Jak przygotować skuteczne dokumenty aplikacyjne, aby otrzymywać zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne? Jak dotrzeć do ofert, które nie pojawiają się na popularnych portalach z ogłoszeniami o pracę? Jak zaprezentować się na rozmowie rekrutacyjnej, aby dostać pracę? Jak zmienić ścieżkę kariery? Jak odnaleźć swoje powołanie zawodowe, gdy wiesz, że nie chcesz już robić tego co robisz, ale nie wiesz zupełnie co chcesz zawodowo robić? Jak wrócić na rynek pracy po przerwie? Jak budować markę osobistą, aby być poszukiwanym pracownikiem?

Prowadzę konsultacje i procesy coachingowe dla klientek indywidualnych, pracując nad ich rozwojem zawodowym. Oferuję kursy online www.kursy.wolyniecsobczak.com  i szkolenia otwarte dla wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoją karierą zawodową, zdobyć nową, satysfakcjonującą pracę, wyznaczyć nową ścieżkę kariery.

Przychodzą do mnie osoby, które są świetnymi specjalistami i ekspertami w swojej branży, ale nie wiedzą jak się „sprzedać”, jak wykorzystać swoje talenty i wiedzę aby zdobyć pracę marzeń, jak wyróżnić się i zakomunikować światu siebie i swoje usługi. Uczę tego, bo dzięki wieloletniemu doświadczeniu w marketingu i komunikacji oraz w rekrutacji, dokładnie wiem jak to zrobić.  

Współpracuję także z firmami, prowadząc szkolenia, procesy coachingowe oraz projekty rekrutacyjne z zespołem ekspertów firmy SalesWise, których celem jest “wyłowienie” z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów. Znając współczesny rynek, wiem, że pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników jest coraz większym wyzwaniem dla firm, a zbudowanie stabilnego i profesjonalnego zespołu to prawdziwa sztuka.  

Bazując na 20-letnim doświadczeniu, w swojej pracy wykorzystuję praktyczną wiedzę z zakresu najnowszych narzędzi coachingu, doradztwa, komunikacji, psychologii społecznej, NLP, metody design thinking oraz storytellingu. Jestem certyfikowanym konsultantem metodologii diagnozowania talentów Extended DISC, praktykiem NLP i trenerem Points Of You.

Występuję jako prelegentka na konferencjach, piszę artykuły publikowane m.in. w HR Polska, Personel Plus, Rzeczpospolita, Pracuj.pl, Mamo Pracuj, Marketer Plus, Sukces Pisany Szminką, Świat Elit, Inn Poland, Marketing i biznes, Mam Startup. Lista wybranych publikacji tu. Jestem laureatką Plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza 2015.

Jestem Ambasadorką największego ogólnopolskiego projektu aktywizacji zawodowej kobiet “Sukces To Ja”realizowanego przez fundację “Sukces Pisany Szminką”. Mentorką w ramach wydarzeń Poznań Mentoring Walk. Autorką książki “Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń.”

Więcej informacji i referencji na profilu LinkedIn – sprawdź

Prywatnie jestem mamą i żoną. Uwielbiam zapach deszczu i koszonej trawy, jogę i książki, ludzi z poczuciem humoru i inteligentną autoironią.