Dlaczego warto ze mną współpracować

Przez 20 lat pracy zdobyłam duże doświadczenie, nigdy nie stałam i nie zamierzam stać w miejscu. Chętnie i szybko uczę się nowych rzeczy, poznaję nowe techniki i narzędzia, które wykorzystuję w pracy.

Wspólnie z Klientem, precyzyjnie formułuję cel współpracy, aby wiedzieć do czego mają doprowadzić działania. Uwielbiam wyzwania, żadna branża nie jest „trudna”.

Moja praca jest moją pasją. Z zaangażowaniem uczę ludzi jak zdobyć pracę marzeń. Pomagam firmom znaleźć pracowników, szkolę i wspieram coachingowo. Buduję marki osobiste i staram się skutecznie pokazać je światu.

Podejmuję się tylko tych zadań, które potrafię wykonać. Wywiązuję się z podjętych zobowiązań. Jeżeli widzę taką potrzebę, podpowiadam jakich innych specjalistów warto włączyć do projektu.

Współpracuję z zespołem sprawdzonych ekspertów, którzy wspierają prowadzone przez mnie projekty.

Dbam o dobrą atmosferę pracy. Wspólnie z Klientem uzgadniamy zasady współpracy, których będziemy przestrzegać.

Wiedza i doświadczenie

lat pracy w zarządzaniu, rekrutacji, marketingu i komunikacji firm polskich i międzynarodowych korporacji

0

w tym 11 lat na stanowiskach menadżerskich

0

lat pracy jako certyfikowany coach i doradca

0

dyplomy uczelni wyższych z zarządzania i marketingu, PR, innowacyjnego e-marketingu oraz półroczna szkoła coachingu zakończona egzaminem i certyfikacją

0

… oraz nieustannie kontynuowana edukacja podczas szkoleń z zakresu coachingu, rekrutacji, zarządzania zasobami ludzkimi, ttenerstwa, brandingu, komunikacji, marketingu, reputacji, relacji, negocjacji, NLP, sprzedaży, storytellingu, wystąpień publicznych.

Mówią o mnie

Michał DąbrowskiWłaściciel KG KonsultingGroup

Szeroka wiedza, wieloletnie doświadczenie w pracy ze znanymi markami, dobra organizacja pracy i rzetelność. Potrafi w szybki i jednocześnie dokładny sposób określić, jak dopracować wizerunek biznesowy zarówno ludzi, jak i firmy i w efekcie przełożyć je na konkretne liczby sprzedażowe. To wszystko decyduje o sukcesie prowadzonych projektów.

Agnieszka PiechockaWłaścicielka sklepów PIECHOCKI Casual for Man

Rekruterka i headhunterka, która wyszuka na rynku najbardziej specyficznych Kandydatów, żadne wymagania nie są zbyt trudne. Podsuwa nowe pomysły, rekomenduje najefektywniejsze rozwiązania rekrutacyjne. Ma duży szacunek do ludzi i wierzy w lepszy świat bazujący na prawdziwych wartościach.

Beata RadzanowskaWłaścicielka agencji MARED

Współpracuję z Izą od kilkunastu lat, bo wiem, że nie ma dla Niej rzeczy niemożliwych. Wiedza, doświadczenie, mnóstwo pomysłów i pasja z jaką wykonuje swoją pracę – to wszystko mogę powiedzieć o Izie i zarekomendować Jej usługi w zakresie budowania silnych, wartościowych marek osobistych.

Łukasz PietraszakPrezes flow-consulting.pl

Jeśli ktokolwiek z moich znajomych potrzebuje wsparcia w zakresie coachingu lub doradztwa zawodowego, zawsze odsyłam do Izabeli. Również gdy ktokolwiek szuka nowych pracowników, zawsze rekomenduję usługi Izabeli i zespołu SalesWise, z którym współpracuje w zakresie rekrutacji.

Paweł WalczakTrener, konsultant, coach biznesowy ritmodevida.pl

Współpraca z Izą to przyjemność i zarazem przygoda. Z pasją buduje marki osobiste oraz wspiera ludzi w rozwoju ich kariery zawodowej i jest w tym świetna. Zorientowana na rezultaty, skuteczna w tym co robi i jednocześnie empatyczna. Z dużą ilością pomysłów i przy okazji z dużym poczuciem humoru. Polecam współpracę!

Zdzisław RóżyckiDyrektor Sprzedaży Tadmar SA, Saint-Gobain Polska

Izabela to wulkan pozytywnej energii i pomysłów a jednocześnie świetny organizator i strateg. Wszystko opracuje, zaplanuje, zrealizuje, dopilnuje, zmotywuje. Ekspert w budowaniu wizerunku ludzi i firm, z dużą wiedzą merytoryczną, zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami i nowinkami technologicznymi.

Pomogę Ci znaleźć lepszą pracę i skutecznie zarządzać swoją karierą