Pobierz poradnik (free)

Brak Ci pewności siebie na rozmowach o pracę? 

 

Pobierz bezpłatny poradnik “Rozmowa rekrutacyjna bez stresu”

5 tajemnic rekrutera - jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej

Stres potrafi sparaliżować. Przygotowujesz się, myślisz o tym jak rozmawiać, masz opracowane odpowiedzi na pytania, a potem wychodzi jak zawsze?

  • ręce spocone, pustka w głowie, a w żołądku węzeł
  • wpadasz w słowotok, albo zapominasz co chciałaś powiedzieć
  • trudno Ci opanować stres i po każdej rozmowie masz wrażenie porażki – co jest ze mną nie tak?

Cześć, jestem Iza i jestem doświadczonym rekruterem i coachem kariery.

Napisałam ten poradnik, aby pomóc kobietom z pewnością siebie sięgać po satysfakcjonującą pracę.

Jeśli na kolejną rozmowę chcesz iść pewna siebie i rozluźniona, a na pytania odpowiadać swobodnie i rzeczowo, to zapraszam do pobrania poradnika:

 

Izabela Wołyniec-Sobczak

Wspieram kobiety, które pracują na etacie, w zmianie zawodowej, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po nową pracę. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową. 

Jestem coachem kariery, doradcą zawodowym, ekspertem personal brandingu, rekruterem & headhunterem, trenerem umiejętności miękkich.  Ambasadorką projektu Sukces To Ja fundacji Sukces Pisany Szminką. Mentorką w ramach wydarzenia Poznań Mentoring Walk. Autorką książki “Zawodowa odnowa. Przygotuj się i zdobądź pracę Twoich marzeń.”

Pomagam przygotować się do zmiany pracy, zaplanować ścieżkę kariery, przygotować plan zmiany zawodowej, znaleźć nową pracę. Uczę jak poruszać się po wymagającym rynku pracy i skutecznie szukać nowej pracy. Jak przygotować skuteczne dokumenty aplikacyjne, aby otrzymywać zaproszenia na rozmowy rekrutacyjne.

© 2020 Izabela Wolyniec-Sobczak. All rights reserved. Polityka prywatnosci / Regulamin