„Proszę opowiedzieć o sobie” – czyli jak brzmi Twój elevator pitch

Cześć, z tej strony Iza Wołyniec-Sobczak, doradca zawodowy i coach kariery.

Jesteśmy w serii materiałów, w których pokazuję Ci, jak przygotować się, by z odwagą i pewnością siebie skutecznie szukać nowej pracy. Podpowiadam, co możesz zrobić, aby już wkrótce cieszyć się pracą, do której będziesz chodziła z przyjemnością, czuła satysfakcję z tego, co robisz i oczywiście z zarobków!

Nawet gdy czujesz lęk przed zmianą i obawiasz się, że nie jesteś „wystarczająco dobra”.

Ten materiał to już trzeci krok z serii z serii czterech wideo “5 kroków do nowej pracy”, w którym opowiem Ci, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Chciałabym Ci bardzo serdecznie podziękować za liczne komentarze i zaangażowanie, zarówno pod pierwszym, jak i drugim nagraniem.

W wideo nr 1 rozmawiałyśmy o tym, jak poznać siebie (analiza potencjału), jak doceniać i eksponować swoje umiejętności, sukcesy i mocne strony, jak budować poczucie wartości oraz pewność siebie.

Dobra znajomość siebie i pewność siebie – te dwa czynniki, połączone razem, mają niesamowitą, gigantyczną wręcz moc i wywierają ogromny wpływ na Twój proces zmiany pracy.

Zobacz nagranie o pierwszym kroku>>>

W wideo nr 2 powiedziałam Ci, jak dobrze przygotować swoje CV, aby było przepustką do rozmowy kwalifikacyjnej. Jeśli zastosujesz w swoim CV podsumowanie zawodowe, które ma strategiczne znaczenie dla skuteczności aplikacji, to gwarantuję, że zauważysz efekt w postaci zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne.

Zobacz nagranie o drugim kroku >>>

Te kroki są bardzo ważne i ich kolejność nie jest przypadkowa. 

Dzisiaj, w trzecim kroku, dowiesz się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. 

Czy pamiętasz, jak wyglądały Twoje ostatnie rozmowy kwalifikacyjne? Czy wiesz, co poszło nie tak, a mogłoby pójść dobrze, gdybyś się lepiej przygotowała? Zastanów się nad tym i porównaj z poradami, które przygotowałam dla Ciebie w tym nagraniu wideo. 

W następnym kroku, czyli już czwartym, pokażę Ci 3 bardzo skuteczne strategie szukania pracy. Do zobaczenia!

Mam ogromną prośbę do Ciebie. Pomóż mi dotrzeć do innych osób, którym to nagranie może pomóc. Może wśród znajomych masz kogoś, komu warto podesłać to video? Podeślij nagranie mailem, Messengerem albo udostępnij na Facebooku. 

Z góry bardzo, bardzo dziękuję.

Zapraszam do oglądania i komentowania!

Wskazówka: klikając w koło zębate, możesz wybrać prędkość odtwarzania i obejrzeć nagranie w przyspieszeniu, oraz włączyć napisy.


>>>>>>KLIKNIJ I POBIERZ TEN MATERIAŁ W FORMIE PDF<<<<<<

 

RUSZYŁY ZAPISY NA KURS 🔥
“5 kroków do nowej pracy”
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O MOIM KURSIE

 >> TUTAJ << 


Dziękuję Ci serdecznie i do zobaczenia w kolejnym nagraniu, w którym opowiem o kolejnym kroku!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *