SUKCES SPRAWIA, ŻE CHCE MI SIĘ WIĘCEJ – JAK JAKO AMBASADORKA PROJEKTU SUKCES TO JA

Jestem…

Kobietą i mamą, to moje najważniejsze role życiowe. Zawodowo coachem i doradcą kariery, rekruterką i headhunterką, ekspertką personal brandingu i trenerką umiejętności miękkich. Sporo tego jest, ale wszystkie te dziedziny pięknie łączą się w jedną całość i doświadczenia z każdej pomagają mi kompleksowo podchodzić do każdego tematu, nad którym pracuję. TAKŻE: Czy jesteś liderką? Sprawdź, czym wyróżnia się lider i jakie powinien mieć kompetencje

Moją misją jest wspierać kobiety, które pracują na etacie, w rozwoju zawodowym, aby z odwagą i pewnością siebie sięgały po pracę swoich marzeń. Pracę która gwarantuje rozwój, awans i satysfakcję finansową.

Współpracuję także z firmami, prowadząc projekty rekrutacyjne przy współpracy w zespołem ekspertów marki firmy SalesWise, których celem jest “wyłowienie” z rynku silnych i wartościowych marek osobistych, ekspertów, specjalistów i liderów, gdyż właśnie takie osoby stanowią o rozwoju i sukcesie każdej firmy.
Prywatnie jestem miłośniczką kuchni włoskiej i słońca, uwielbiam zapach deszczu i koszonej trawy, jogę i książki, ludzi z poczuciem humoru i inteligentną autoironią.

Inspiruje mnie…

Inspirują mnie ludzie i natura. Każdy nowy człowiek to nowa historia i nowe wyzwania. Uwielbiam poznawać ludzi i ich historie, pomagać w zmianie „otwierając głowę” i obserwując jak sami znajdują nowe rozwiązania, nowe drogi, otwierają się na inne niż dotychczas pomysły.

Inspiruje mnie również natura, kocham las. Gdy brakuje mi pomysłów, potrzebuję spojrzeć na temat z perspektywy i znaleźć nowe rozwiązania, idę do lasu pobiegać i natura z całym swoim bogactwem zapachów, dźwięków, pięknych obrazów i spokoju tak mnie wycisza i relaksuje, że od razu do w tym spokojnym umyśle pojawiają się nowe pomysły.

Chcę…

Żyć i pracować zgodnie z moimi wartościami i naturalnymi talentami. Znam je i wiem, jakie to ważne, aby je sobie określić, bo wtedy i żyje i pracuje się o niebo lepiej, łatwiej i przyjemniej. Chcę mieć czas na swój rozwój i życie prywatne. Zawodowo chcę wspierać kobiety w zdobywaniu pracy marzeń i budować świadomość i pewność, że mogą wszystko, bo każdą z nas stać na sukces!CZYTAJ TAKŻE: LINKEDIN – NIEDOCENIANE NARZĘDZIE KOMUNIKOWANIA MARKI OSOBISTEJ

Ważne dla mnie jest…

Rodzina, przyjaciele, praca zgodna z wartościami, rozwój osobisty, niezależność finansowa.

Kiedy na mojej drodze pojawia się wyzwanie, to…

Działam! Ustalam plan działań, priorytety, myślę, analizuję, aby jak najlepiej sprostać temu wyzwaniu. Działam i wyciągam wnioski, ulepszam, poprawiam, zmieniam. Życie to ciągła zmiana i jestem na takim etapie życia, że już to rozumiem i akceptuję, nie walczę i zaprzeczam temu, wiem że nic nie jest stałe, pewne i na zawsze.

Wspieram kobiety, ponieważ…

Świat jest pełen mądrych i pięknych kobiet, które tak bardzo się nie doceniają, mają niskie poczucie wartości i pewności siebie, zaniżają swoje umiejętności i kompetencje, nie doceniają sukcesów, nie dostrzegają swojego piękna wewnętrznego i zewnętrznego. Pracując przy projektach rekrutacyjnych widzę to na każdym kroku i nie zgadzam się, nie akceptuję takiego stanu rzeczy. Dlatego wspieram kobiety w rozwoju osobistym i zawodowym, doradzam i coachuję na sesjach indywidualnych, prowadzę szkolenia i kursy online. Działam w projektach i inicjatywach kobiecych. Jestem mentorką dla kobiet, które tego potrzebują oraz w projekcie Poznań Mentoring Walk.

Kobieta, którą podziwiam…

Inspiruje mnie kilka kobiet, trudno mi wybrać jedną. Cenię Paulinę Młynarską za Jej szczerość i prawdziwość. Zachwyca mnie Martyna Wojciechowska tym, że jest sobą zawsze i nigdy się nie poddaje, po każdym kryzysie powstaje jak feniks z popiołów. Joanna Malinowska – Parzydło jest dla mnie wzorem ciepłej kobiecości i jednocześnie profesjonalizmu i klasy.

Zostałam ambasadorką Sukces TO JA, żeby…

Wspierać, uczyć, inspirować kobiety w rozwoju zawodowym i również prywatnym, bo praca i życie osobiste są nierozerwalnie powiązane ze sobą i wpływają na siebie. Mam wiedzę i doświadczenie, którym chętnie się dzielę i pokazuję na konkretnych przykładach, że rozwój zawodowy i sukces są w zasięgu ręki każdej z nas.

Kiedy osiągam sukces to…

Dostaję wiatru w żagle i chce mi się jeszcze więcej! Sukces to endorfiny które uskrzydlają. Wtedy wszystko wydaje się możliwe, można przenosić góry. Jest to paliwo do dalszego działania. W każdym aspekcie życia, i zawodowym i prywatnym. Mój ostatni prywatny sukces to bieganie. Rok temu zaczęłam biegać, zaczęłam od kilku minut i mega zadyszki, bardziej to było chodzenie, niż bieganie. Dzisiaj mogę biec godzinę. Nie powiem, że nie wymaga to wysiłku, ale dla mnie jest to duży sukces, bo ja jestem raczej pasjonatką spokojnej jogi, niż dynamicznego biegania.

Sukces to dla mnie…

Moja rodzina, szczęśliwe dzieci, praca którą lubię, balans między życiem prywatnym i zawodowym. Równowaga między być i mieć i świadomość, że posiadanie kolejnych rzeczy szczęścia nie daje, że to otaczający mnie ludzie i relacje decydują o tym, że mam poczucie sukcesu i szczęścia.

Wywiad ukazał się na portalu www.SukcesPisanySzminka.pl

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *